19:19, 27.05.2021

Сьогодні в Дніпрі стартував дводенний інвестиційний форум

700 підприємців та учасників із 20-ти країн світу. Головна тема - Україна як космічна та IT держава.

поділитись:
Сьогодні в Дніпрі стартував дводенний інвестиційний форум - фото 1

Говорили про набутий досвід і про те, як надалі залучатимуть кошти закордонних партнерів для розвитку всіх регіонів країни. Участь у заході взяли урядовці, представники Офісу Президента та очільники міст, зокрема і міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

«Важливий компонент - це звичайно ж, наскільки ефективно ви навчилися управляти в рамках реформи децентралізації тим фінансовим ресурсом, Який є сьогодні на місцях. І ми виработали таку формулу Маріуполя 60 на 40, де 60 - це операційна частина, а 40 - інвестиційна. І в рамках тих можливостей, які дала сьогодні країна Україна містах, ми знайшли внутрішній резерв для інвестицій. І щороку ми Інвестуйте більше 50 мільйонів євро в розвиток нашої громади», - розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.
Сьогодні в Дніпрі стартував дводенний інвестиційний форум - фото 40599

 

«Точки зростання - приватно-державне партнерство, велика приватизація, державні парки, ринок землі. Буквально в понеділок Президент підписав законопроєкт 2194. І з першого липня повноцінно відкриває ринок землі. Звичайно, це перший етап, перший крок, він буде розвиватись. Але для інвестицій в агросектор, я впевнений, це величезний крок для України вперед», - наголосив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.