Сьогодні в Україні вшановують пам'ять дітей загиблих від агресії РФ

На початку червня Верховна Рада прийняла постанову №5343 "Про шанування пам'яті дітей, загиблих в результаті збройної агресії Російської Федерації проти України". День пам'яті встановлено на 4 червня.

З 2014 року на території Донецької та Луганської областей загинуло понад 240 дітей, ще 56 пропали без вісті. Отримали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 молодих громадян України, така інформація давалася депутатами в пояснювальній записці до постанови.

#Україна #новини #діти #Війна

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Аграрії вже обробили 14% запланованих площ під яровими культурами.
"Фальшиві" військові контракти на суму 12 мільйонів гривень: двом полковникам Національної гвардії пред'явили звинувачення.
Під загрозою опинилися сухарики та чіпси. Росія вже втретє за рік завдала удару по складах Star Brands у Павлограді.
Теги