09:06, 22.05.2020

Сучасне відділення функціональної діагностики з'явиться в Маріуполі

У Маріуполі нове відділення діагностики хочуть відкрити на базі кардіоцентру. Оновлення майже завершили. Нещодавно повністю відремонтували четвертий поверх.

поділитись:
Сучасне відділення функціональної діагностики з'явиться в Маріуполі - фото 1

Кардіо-судинний центр. На сьогодні - це одна з найсучасніших лікарень у регіоні, кажуть фахівці. Розповідають, раніше пацієнтів відправляли в інші міста. Але зараз мають можливість допомагати на місці. Тільки за вчора - провели 10 операцій.

«4 гострих інфаркту міокарда, 2 порушення ритму і 3 стенокардії. Люди працювали активно, напружено, добре. Жодна людина не померла, всі живі, всі здорові, почуваються добре», - розповідає директор Маріупольської лікарні швидкої медичної допомоги Сергій Орлеанський.

Оновлені стіни, м'які меблі, облаштована зона очікування, кафетерій.

«Лише другий день працює, тут можна поїсти і гарячі страви і попити напої», - кажуть у лікарні.
Сучасне відділення функціональної діагностики з'явиться в Маріуполі - фото 17739

 

У всіх відділеннях - оновлені палати. Крім того - власна лабораторія та унікальний ангіограф.

«Апарат, який пробуріваются тромб і відсмоктує відразу, це називається швейцарський апарат, вартістю в два мільйони гривень, на жаль. Але він нам необхідний», - каже лікар.

Також в наявності апарати штучної вентиляції легенів, різноманітні системи дослідження та стимулятори.

«Надходить пацієнт з порушення ритму, що загрожують життю, ми запускаємо тимчасовий стимулятор, вводиться мікрод в серце і цей апарат задає ритм».

Найголовніше - підкреслюють медики - завдяки такому обладнанню відтепер діагностика - точніша.

«Щоб поставити діагноз потрібно звернутися до фахівця. Їх можна знайти в консультативних центрах по району або прийти сюди до нас і отримати повний комплекс обстежень. Це електрокардіограма, УЗД серця, це холтерівське моніторування, навантажувальні проби для серця», - розповідає Сергій Орлеанський.

Поки залишилося оновити частину на третьому поверсі. Завершити роботи планують у листопаді цього року.

«Це унікальний центр, які ми створили для здоров'я і захисту здоров'я наших шановних жителів. Цього не було і я пишаюся тим, що ми з нашими лікарями за такий короткий час ми створили з нуля», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

За два роки на оновлення кардіологічного центру витратили майже 90 мільйонів гривень.