14:39, 28 січня

Таким будемо ламати руки! Мер про звільнення керівництва КП "Комунальник"

Директора КП "Комунальник" і головного інженера запідозрили в корупції і звільнили.

поділитись:
Таким будемо ламати руки! Мер про звільнення керівництва КП "Комунальник" - фото 1

Напередодні на підприємстві виявили порушення. На час службоої перевірки директор Іван Павлюченко і головний інженер Степан Альбермах були відсторонені від займаних посад. Причина - на складах виявили невраховані надлишки солі для посипання доріг і тротуарів. Щоб запобігти можливій корупції, профільний департамент провів перевірку.

"У ході цієї перевірки дійсно підтвердився факт організації незаконних надлишків солі, а також встановлені факти спроб розкрадання даної солі на підприємстві. Своєчасно спрацьований механізм не дав здійснитися цим планам, також було встановлено коло винних осіб", - розповів про результати перевірки заступник міського голови Аркадій Мєшков.
Таким будемо ламати руки! Мер про звільнення керівництва КП 'Комунальник' - фото 34394

 

Сьогодні наказ про звільнення керівництва підприємства підписав мер Вадим Бойченко.

"Їм буде складно знайти собі в майбутньому роботу. Моя чітка позиція була, є і буде, що місто Маріуполь працює без корупції. Я обіцяв нашим керівникам і говорив профільним керівникам, моїх заступників, які курують ці напрямки, що за факти, навіть за спробу розкрадання, ми будемо ламати і відбивати голови", - запевнив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко

Нових керівників підприємства незабаром призначать.