19:39, 19.05.2020

Телеканалу «Сигма» виповнилося 28 років

19 травня 1992 року у Маріуполі вперше в ефір вийшов новий телеканал «Сигма». Це перший телевізійний канал, який з’явився у місті. Як все починалося, та що змінилося за 28 років?

поділитись:
Телеканалу «Сигма» виповнилося 28 років - фото 1

Усе тільки починається! Ми стаємо професійнішими, а глядачі - вимогливішими. Телеканал "Сигма" сьогодні святкує свій 28-й день народження.

Візитівка телеканалу - інформаційна програма "Дзеркало". За весь час новини перезавантажувалися щонайменше тричі. Карина Анциферова наша наймолодша кореспондентка. Дівчина прийшла на канал півроку тому. Впевнена, найголовніше в роботі - зацікавити глядачів.

«Саме тему, яка б зацікавила, яка б підійшла під наш формат, яку ми могли б реалізувати в межах нашого міста», - каже кореспондентка.

Та не тільки міста. Мовлення нашого телеканалу розповсюджується на весь південь регіону. І щороку аудиторія збільшується - зазначає програмна редакторка та ведуча Анжела Стратейчук. Вона на каналі - 19 років.

«Сподіваюся і вірю в це, що ми стали професійніше, ми стали розумнішими, мудрішими. Найголовніше, ми помолодшали, завдяки нашому новому колективу».

А серед новеньких - оператор Володимир Безоблюков. Уперше він став за камеру три місяці тому.

«Передати всю картинку, яку бачить людина своїми очима, перебуваючи саме на цьому місці. Спочатку було важкувато. На кожній зйомці стикаємося з чимось новим і це по-своєму цікаво», - каже молодий оператор.

Телеканал "Сигма" продовжує працювати для вас. Попри карантин, ми щодня повідомляємо найважливіші новини. І не забуваємо наших телеглядачів. У день народження колектив телеканалу бажає глядачам у всьому шукати позитив. Як і ми. Бо не стоїмо на місці та завжди розвиваємося.

«Колись дуже інтенсивно. Колись уповільнювали кроки. Проте завжди були дуже професійними, дуже дружніми і з гарним почуттям гумору. І це, я би так сказала, це наша родзинка. І будьте певні, що все тільки починається», - каже головна редакторка Валерія Романова.