15:05, 31 липня

Тиждень до старту музичного фестивалю MRPL City

У Маріуполі триває підготовка: на узбережжі працює спецтехніка та монтують сцени. Правоохоронці вже спланували роботу підрозділів. Як забезпечуватимуть порядок та яких правил мають дотримуватися відвідувачі?

поділитись:
Тиждень до старту музичного фестивалю MRPL City - фото 1

 

Музичний фестиваль MRPL City стартуватиме на Піщанці рівно за тиждень. На узбережжі Азовського моря виступатимуть українські та зарубіжні артисти. Для цього організатори встановлюють чотири сцени - дві працюватимуть вдень, дві - вночі.

Одна з нічних сцен занурена в море. Також будують фуд-корт, VIP-зони та атракціони. Загалом очікують до 15-ти тисяч відвідувачів.

Через карантин гостей просять носити захисні маски та дотримуватися дистанції. Планують збільшити кількість входів.

Денні сцени працюватимуть з 16-ї до майже опівночі. А до шостої ранку виступатимуть діджеї. Усього до Маріуполя збираються близько півсотні виконавців.

Із розкладом виступів можна ознайомитися на офіційних сторінках фестивалю. Як і в минулі роки, до території не можна буде заїжджати власним транспортом. Від зупинки ДЮІ курсуватимуть безкоштовні автобуси. За порядком щодня стежитимуть півтисячі правоохоронців.

На вході до фестивалю гості проходитимуть рамки металодетекторів. Жодної зброї, напоїв, їжі, домашніх тварин. Також поліцейські здійснюватимуть зовнішній огляд відвідувачів.