10:01, 02 вересня

Транспортники закликають колег та містян вакцинуватися від коронавірусу

Заради безпеки своєї та близьких. Наголошують, щеплення це - можливість захистити здоров'я, зміцнити імунітет та легше перенести нові штами ковіду. Адже під час поїздок ризик інфікуватися дуже великий.

поділитись:
Транспортники закликають колег та містян вакцинуватися від коронавірусу - фото 1

 

Пасажирів - багато. Інколи в салоні - затісно. Люди заходять різні. Дехто вдягає маску тільки після нагадування, є й такі, хто починає сперечатися, ділиться водійка тролейбуса Анна Арсенюк. Тож, аби захистити своє здоров'я і не наражати на небезпеку близьких, вирішила імунізуватися.
Каже, у її колеги від Ковіду померло більше десяти друзів. Жінка розповідає - один з них не прожив і чотирьох днів після зараження.

Медики підкреслюють, навіть якщо ви хворіли на коронавірус, у вас сформувалися лише тимчасові антитіла. Щеплення - надійніше. Крім того, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, імунізація захищає від більш важкого перебігу хвороби. Фахівці запевняють - нині у Маріуполі можна обрати одну з чотирьох вакцин. І наголошують, ін'єкція - це єдиний спосіб перемогти вірус.

«Захист себе від смерті, я вам ще раз кажу, від смерті, це вакцина. Інших ліків, способів перемогти інфекцію, немає. Для того, щоб створити колективний імунітет, потрібно, щоб прошарок імунна, тобто щеплені, була на рівні 80%», - акцентував директор лікарні швидкої медичної допомоги Сергій Орлеанський.

Нині маріупольців імунізують у Центрах масової вакцинації та у поліклініках. Дізнатися, де саме зробити щеплення можна також у вашого сімейного лікаря.