12:30, 14 жовтня

У Маріуполі господар знущався над цуценям майже місяць

А декілька днів тому чоловік жорстоко побив цуценя. Небайдужі сусіди почули стогін тварини, врятували її та викликали ветеринара. Проте чи покарають чоловіка за таке ставлення до чотирилапого?

поділитись:
У Маріуполі господар знущався над цуценям майже місяць - фото 1

 

Цуценя жило у знущаннях майже місяць. Декілька днів тому Катерина зі своїм чоловіком почули жахливий вереск, який доносився цієї квартири. Дівчина одразу зателефонувала до поліції.

"Они приехали буквально минут через 5 и начали стучать в дверь. Это продолжалось около получаса. Ответа никакого не было, а крики собаки продолжались. Соседка выше вышла также к нам. У него в окне есть дырка, т.е. кто-то ему разбил окно, она рукой залезла в окно, в эту дырку, отодвинула штору и увидела, что руки в крови, на полу лужа крови, он сам и собака вся в крови", - розповідає жінка.

Саме через це вікно сусідка Тетяна побачила, як господар бив цуценя по голові табуретом. Виявилося – чоловік глухонімий.

Жінка додає, раніше, коли була жива матуся, сусід бив і її. А зараз майже щодня п'є зі своїми друзями.

У день побиття тварини Катерина викликала ветеринара. Проте в єдиній ветклініці, яка тоді працювала вночі, відмовили. Мовляв, безпритульних чотирилапих - не обслуговують. Тому по допомогу звернулася до знайомого фахівця і тварину оглянули.

У Катерини вже є дві собаки. Тому вона знайшла врятованому цуценяті нових господарів. Тож, тепер тваринка перебуватиме в надійних руках. А ось у поліції наголошують: встановлюють всі обставини цієї події.

"Якщо підтвердиться факт жорстокого поводження з твариною, то власника тварини може очікувати кримінальна відповідальність згідно статті 299 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від одного до трьох років, або позбавлення волі на строк від 2 до 3 років", - зазначила пресофіцерка Маріупольського районного управління поліції Мирослава Попова.