14:53, 25.11.2020

Труби полагодили, розриття залишили. Жителі вулиці Водопровідної поскаржилися на водоканал

Розриття, ями та поламаний асфальт. На нашу "гарячу лінію" звернулися жителі вулиці Водопровідної. Поскаржилися, понад місяць тому біля їхнього подвір'я комунальники лагодили трубу, проте за собою досі не прибрали.

поділитись:
Труби полагодили, розриття залишили. Жителі вулиці Водопровідної поскаржилися на водоканал - фото 1

Кальміуський район, вулиця Водопровідна. Пані Валентина розповідає, близько місяця тому біля її будинку прорвало трубу. Тоді працівники Водоканалу проблему усунули, проте землю не розрівняли, скаржиться жінка.

«Відкрили люк - там вода. Ну ось чекали-чекали, звідки там тече. А в підсумку вийшло, що там прорвало. Ну ось вони і зробили. Кажуть, там півметра труби замінили, все зробили. Поїхали, а порядку не навели», - скаржиться місцева жителька Любов Григор'єва.

Пані Валентина каже, з хворим чоловіком навести тут лад власними силами вони не можуть.

«Люди похилого віку, ну хто нам буде робити ось таке все? Дід хворий, швидку викликаю. У нього рука випадає, він навіть з лопатою не може працювати», - каже жінка.

У Міськводоканалі пояснили, трубу прорвало на приватній врізці будинку навпроти. І власники комунікації самотужки мали придбати необхідні матеріали для ремонту. Та протягом цілого місяця сусіди пані Валентини з купівлею не квапилися. І розмовляти на камеру з нашею знімальною групою - відмовилися.

«Після нашого приїзду повторного за даною адресою жителю було вказано на те, що йому необхідно придбати. На сьогоднішній день покриття, яке входить у двір жительки, яка поскаржилася на порушення цього покриття, - відновлено. Залишилося на даний момент тільки засипати грунтом колодязь, який йде на дві врізки на Водопровідну 8 і Водопровідну 9. З завтрашнього дня житель готує всі матеріали», - розповів начальник дільниці міськводоканалу Кальміуського району Микола Савін.

Ділянку на вулиці Водопровідній сьогодні обіцяли повністю привести до ладу.