19:45, 20.05.2020

Які послуги можна отримати в новому дитячому діагностичному центі Маріуполя?

У дитячій консультативно-діагностичній полікліниці працюють близько 30-ти вузьких спеціалістів, які обслуговують юних маріупольців зі всього міста.

поділитись:
Які послуги можна отримати в новому дитячому діагностичному центі Маріуполя? - фото 1

Травматологи та хірурги, онкологи та неврологи, інфекціоністи, окулісти та лори. Поки триває карантин Людмила Шевченко, вона - лікар-інфекціоніст, щодня приймає до десяти пацієнтів.

«Тобто, якщо людина вибрала правильну установа, в якій їй нададуть кваліфіковану допомогу, і правильно і вчасно поставлять діагноз, це запорука його правильного призначення лікування та успішного одужання. Здоровий маленький пацієнт - це здоров'я нашої нації», - каже лікарка.

Після оновлення поліклініки кількість тих, хто звертається за допомогою, збільшилася у 5 разів.

«Дуже приємно здивувала вся ця обстановка. Все дуже красиво і комфортно. І прийом хороший. Лікарі завжди дуже хороші», - каже маріупольчанка Кіра Кузіна, яка привела дитину до медзакладу.

Проте лікарі згадують, які враження від приміщення були до ремонту.

«Коли ми переселилися сюди в 12 році, тут було страшно і похмуро. Тут Не було ремонту багато років», - згадує завідувачка лабораторії Лариса Грицюк.

Нещодавно тут закінчили ремонт, закупили техніку та меблі. І сьогодні, в покращених умовах, тут працює сучасна лабораторія.

«Це моя лабораторія, моя улюблена лабораторія. Мої улюблені співробітники. У нас така злагоджена робота і такі показники по рахунок людей, які працюють тут. Тому що це люди віддані», – каже Лариса Грицюк.

Нове медичне обладнання - це нові можливості. Тому щодня фахівці роблять понад півтисячі аналізів.

«У нас з'явилися аналізатори. Аналізатор гематологічний, біохімічний, нові центрифуги, мікроскопи. За медичних меблів - взагалі питань немає», - каже заступниця головного лікаря МТМО здоров'я дитини та жінки Людмила Михайленко.

Проте якісні лабораторно-діагностичні дослідження доступні не всім, вважає міський голова Вадим Бойченко. У приватних клініках ціни занадто високі. Тому нині розглядаються проєкти будівництва двох комунальних медичних центрів.

«Лабораторні дослідження для людей похилого віку та дітей будуть безкоштовними. Беремо виклик побудувати такий же комунальний сервісний центр для діагностування дорослого населення. Також була б доступна діагностика. На цій темі спекулюють і заробляють в 300-500% як по лаборатоних дослідженням, так і по діагностиці. Це неможливо сьогодні в рамках змінених умов», - запевнив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

До роботи у майбутніх установах планують залучити кращих маріупольських спеціалістів.