14:30, 10.12.2020

У багатоповерхівці на вулиці 9 травня підвал затоплює нечистотами

На нашу "гарячу лінію" звернулися мешканці багатоповерхівки на вулиці 9-го травня. Мовляв, комунікації протікають цілий рік, у квартирах і під'їзді постійно смердить. Житловики про ситуацію знають, але допомогти не можуть. Чому?

поділитись:
У багатоповерхівці на вулиці 9 травня підвал затоплює нечистотами - фото 1

Пан Сергій розповідає, вперше каналізацію забило ще у лютому. Житловики прочищали, але все - марно.

«Труба постійно хрипить, постійно вибиває воду, як хтось зверху зливає. Якщо десь не встигає проходити, воно просто в раковини піднімається на нижніх поверхах і все», - каже мешканець будинку Сергій Панченко.

Восени керівна компанія трубу замінила. Але після цього стало заливати підвал. Пані Тетяна говорить, якось спустилася туди разом із майстром і була неприємно вражена.

«Він висвітлив другу кімнату, а там води ось так от. Як можна спускати туди всю цю воду?», - розповідає жінка.

Щоразу, як чують сморід, люди телефонують житловикам. Та житловики в підвалі прибирають регулярно, наголошують у керівній компанії. Також час від часу прочищають трубу і дістають звідти різне сміття. Їстівні відходи, ганчірки, наповнювач для котячих туалетів. Одного разу було, навіть, ціле простирадло, згадує інженерка Тетяна Василенко. Тому каналізація забивається і затоплює підвал.

«Виходить з техпідпілля. Вона виходить, десь якесь знаходить отвір, виходить і відбувається залиття підвалу. Якщо цього не буде відбуватися, то вся ця гидота може піднятися і вище в квартири. Тобто це кращий варіант для людей, коли воно залишається в підвалі», - наголосила головна інженерка керівної компанії "Східна" Тетяна Василенко.

Житловики радять поговорити з сусідами та нагадати одне одному, що використовувати туалети як сміттєзвалище - не варто.