20:25, 18.08.2020

Маріупольці проти компанії «Місто для людей»

Ігнорування, бездіяльність, брехня та нехтування обов'язками. Саме так оцінюють роботу компанії "Місто для людей" мешканці будинків на вулицях Сеченова та Карпінського. Запевняють, декілька років житловики не виконують свою роботу, проте плату вимагають вчасно.

поділитись:
Маріупольці проти компанії «Місто для людей» - фото 1

На вулиці Карпінсько зібралися мешканці одразу декількох будинків. Їхня мета - позбавитися керівної компанії "Місто для людей".
Незадоволені й сусіди з вулиці Сеченова. Скаржаться, спеціалісти компанії необхідних послуг не надають.

«Жодної санобробки не було. Ні однієї. Хтось бачив? Ні ні..».
«Тріскає будинок, ось візьмуть щось замажут, а воно ж не тримається».

Показують, з-під будинку вже виростає кущ, який руйнує квартиру. Якось житловики намагалися ремонтувати електрокабель, згадує пан Вадим. Один з них був оголений, тож струмом било від труб. Але роботи до кінця - так і не довели.

«Вони поварили, зробили цю. Кинули, замок не повісили, а діти бігають. Я скільки разів попереджав закрийте, будь ласка, на замок, вони взагалі - нуль емоцій. Потім як вони поїхали - двері два дні стояли відкриті», - обурений Вадим, мешканець будинку №54 на вул. Сеченова.

Місцеві говорять, допомоги від керівної компанії чекати - втомилися, тому більшість ремонтів провели власноруч. Але потім дізналися: ці роботи житловики записали собі в виконані акти.

«Ніхто нічого не робить, капає, труби прогнилі. Хотілося б дізнатися у "Міста для людей" нас не відпускають, а скільки було виділено грошей за минулий рік, за цей рік на наш будинок, на ремонт, на які роботи? Скільки витратили. А нічого не витратили», - каже ще одна мешканка будинку Ольга.

Намагаємося додзвонитися до представників компанії. Телефонували декілька днів. Але слухавку ніхто не підняв. Тож їдемо до офісу "Місто для людей". Через деякий час з приміщення виходить чоловік, каже - працює тут, але ім'я не називає.

«Зараз на офісі директора немає, щоб отримати доступ, просять, щоб домовилися з нашою фірмою через офіційний запит і тоді вам дадуть відповідь».

Ані робочого номера директора чи заступника, ані можливості почути відповідь, зателефонувавши до кол-центру. Тут слухавку також ніхто не бере.

Не підтримують "Місто для людей" і депутати міської ради. Кажуть, є тільки один варіант рішення цієї проблеми.

«Ми за те, щоб це "Місто для людей" покинуло наше місто. І закликаю всіх вступати в ОСББ, тому що тут у нас два конструктиву, дві програми, "Затишний двір", то що ми бачимо. Це реально наше майбутнє», - наголосив депутат міської ради Олександр Кузнєцов.
«Життя і розвиток в межах і рамках ОСББ, тому що ця компанія, яка так, "Місто для людей" ви знаєте скільки скарг наших жителів, стільки нарікань, що навіть іноді не вистачає часу, не вистачає ресурсів, щоб це все обробити. А вдома, які вийшли в ОСББ, дуже задоволені і дуже щасливі», - зазначає депутатка міської ради Лілія Борисенко.

Натомість міський голова Вадим Бойченко пообіцяв, допомагатиме жителям кожного будинку, які хочуть відмовитися від послуг компанії "Місто для людей".

«Будемо максимально юридично захищати кожне новостворене ОСББ, щоб не було юридичних тонкощів вашого виходу з МДЛ. Я вам це точно обіцяю», - пообіцяв мер.