14:15, 15 вересня

У Центрі сучасного мистецтва "Готель Континенталь" покажуть виставу "Аляска"

Пошуки щастя та самотність, дружба та війна. Цієї неділі у Центрі сучасного мистецтва "Готель Континенталь" покажуть виставу грецького режисера Євангелоса Космідіса.

поділитись:
У Центрі сучасного мистецтва "Готель Континенталь" покажуть виставу "Аляска" - фото 1

Перформанс поєднає елементи документального театру, переживання акторів та уривки літературних творів.

Cучасна театральна лабораторія мистецького діалогу. Її мета - відкрити світу новий, культурний Маріуполь. Усе це - про виставу "Аляска". У перформансі глядач побачить історії підлітків про їхні складні стосунки та до чого можуть призвести фізичне та психологічне насильство.

«Це історія про те, як молоді людина зустрічається зі складнощами побудови нової комунікації з однолітками, з батьками, з вчителями і з середовищем, в якому вона опинилася. І ця ситуація наштовхує на думки про самогубство», - каже режисер постановки Євангелос Космідіс.

Актори говоритимуть декількома мовами: українською, грецькою, польською, італійською та російською. Для глядачів показуватимуть субтитри. Також можна буде почути і румейський діалект, який нині під загрозою зникнення. Його носії - приазовські греки. Організатори зазначають - такі події об'єднують європейських режисерів та українських театральних митців у творчих експериментах.

Виставу "Аляска" покажуть у межах Марафону міжнародних резиденцій 2021. Постановку можна буде подивитися 19 вересня о 17:00 у Центрі сучасного мистецтва "Готель Континенталь". Вхід вільний. Та, аби потрапити на подію, варто попередньо зареєструватися. Посилання на анкету.