11:22, 09.11.2020

У ЦНАПах Маріуполя з'явилася низка нових послуг

У Центрі надання адміністративних послуг Маріуполя інформують: з 9 листопада на всіх локаціях ЦНАПів починається прийом заяв на нові адміністративні послуги.

поділитись:
У ЦНАПах Маріуполя з'явилася низка нових послуг - фото 1

Маріупольці можуть отримати нові послуги КП «Міське архітектурне бюро». А саме: викопіювання з плану міста для отримання містобудівних умов, викопіювання з плану міста для отримання технічних умов для підключення до інженерних мереж, викопіювання з топографо-геодезичного плану міста для присвоєння (зміна, коректування) адреси об'єкту будівництва, викопіювання з плану міста для розміщення вивіски, викопіювання з плану міста для обслуговування гаража.

Також починають приймати заявки за програмою «Доступне житло» для працівників комунальних підприємств, установ, закладів Маріупольської міської ради, для молодих сімей та одиноких молодих громадян, які проживають в Маріуполі, для переселенців.

В установі нагадують: приймають громадян виключно за попереднім записом. Використання засобів індивідуального захисту залишається обов'язковою умовою перебування в приміщеннях Центру.