У двох містах Донецької області посилили карантин

Додаткові обмеження через стрімке поширення Covid-19 ввели в Слов'янську і Покровську.

Так в Слов'янську заборонені всі масові спортивні та культурні заходи крім тих, які входять в турнірні таблиці. Право на індивідуальні тренування дають тільки спортсменам зі збірних області та країни в комунальних спортзалах. Приватним спортзалах теж рекомендували закритися.

Аналогічні обмеження введені і в Покровську. Крім того, там школи до 16 квітня переведений в режим дистанційної роботи, а в садках посилять карантинні заходи. Проведення масових заходів заборонено лише впомещеніях.

#карантин #новини донецька область

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Погода призвела до відключення електроенергії у більш ніж 100 населених пунктах у десяти областях, а також зафіксовані відключення у п'яти районах внаслідок атак безпілотників, повідомляє "Укренерго".
Сильний шторм залишив без електрики більше ста населених місць у десяти регіонах.
Подвійний удар по енергетичній інфраструктурі: у п'яти регіонах тривають аварійні відключення електроенергії через обстріли, у десяти інших - через несприятливі погодні умови.
Теги