11:15, 03.06.2021

У Лівобережному районі п’яний таксист пошкодив дві автівки

Пошкодив дві автівки, а потім - випав із салону. Бо був таким п'яним, що не зміг йти. У Лівобережному районі в об'єктив камер потрапив таксист. Чоловіка помітили, коли той припаркувався біля дому.

поділитись:
У Лівобережному районі п’яний таксист пошкодив дві автівки - фото 1

Пані Анастасія на найближчі два тижні - лишилась без автівки. Бо її машину пошкодив сусід. Той - повертався додому напідпитку.

Сам чоловік - таксист, - каже постраждала. Їздить на службовій машині. Власну розбив у сусідньому дворі, коли теж був п'яний. На цей раз - навіть не тримався на ногах. А із салону випав!

На водія патрульні склали протокол за вчинення ДТП та за їзду в стані алкогольного сп'яніння.

Чи виходив цього дня порушник на роботу? І чи підвозив клієнтів - питання. Бо жодних перевірок перед зміною таксисти, як виявилось, не проходять. А влаштуватись у службу - це теж пара кліків.

Та юристи зазначають: водії, що знайшли роботу в цій сфері, мають бути офіційно працевлаштовані. А таксі - отримати ліцензію на перевезення людей.

А патрульні попереджають: якщо сідаєте за кермо під шофе - готуйтесь платити штраф.

«Якщо за перший раз це 17 тисяч гривень, вдруге сісти протягом року за кермо нетверезим коштуватиме 34 тисячі гривень та позбавлення водійського посвідчення на три роки. Подальше вже більше 51 тисячу гривень».

За день тільки у Маріуполі затримують щонайменше трьох п'яних водіїв.