20:32, 13.05.2020

У Маріуполі Центри надання адміністративних послуг почали приймати клієнтів

Нині в ЦНАП приймають лише за попереднім записом і з дотриманням усіх заходів безпеки. Які послуги продовжують надавати онлайн?

поділитись:
У Маріуполі Центри надання адміністративних послуг почали приймати клієнтів - фото 1

Роман Самарін заяву на приватизацію майна до Центр надання адміністративних послуг подав ще до карантину. І сьогодні, завдяки відкриттю установи, необхідний документ отримав.

«У людей дуже багато проблем, їх треба вирішувати - будь то карантин, якісь послаблення тим більше. Тобто, люди повинні користуватися послугами. Все починалося ще до карантину, були деякі нюанси по документам, але вони все вирішили без проблем», - каже відвідувач.

А ось сім'я Кожухових приїхала до центру, аби оформити паспорти.

«По черзі запускають. Ми зайшли, в нас поміряли температуру, відстань витримували 1,5 метра. Все як годиться - в масках. Карантин, є карантин, треба дотримуватися правил».

На вході за санітарну безпеку відповідає охоронець Олександр Шибалдов. Він викликає клієнтів по черзі, за попереднім записом, та проводить температурний скринінг.

«Якщо нормальна температура, пропускаємо, без розмов, якщо більше ... Але зараз сонце, бачите, припекло на сонці, просимо, як то кажуть, в затінку постояти і буває температура спада. Був такий випадок, два випадки 37,5, червоний сигнальчик загорівся - попросили, не пропустили, люди зрозуміли», - розповідає охоронець.

За день у центрі приймають близько 150 людей. Утім спеціалісти продовжують надавати послуги онлайн.

«Ми почали надавати повний перелік послуг для наших заявників, але за умови попереднього запису. Також залишається можливість оформити деякі послуги засобами онлайн зв'язку - реєстрація ФОП, закриття ФОП, внесення змін - такі, наприклад, як отримання витягу з ДЗК та деякі інші. З повним переліком послуг, які доступні онлайн можливо ознайомитися на сайті ЦНАП», - каже начальниця ЦНАП Дар'я Колесова.

Також можна залишити пакет документів у спеціальній скриньці, встановленій біля входу в ЦНАП або відправити їх поштою.