10:46, 14 січня

У Маріуполі довірливу пенсіонерку обдурили біля банкомату

У Кальміуському районі літня жінка не могла зняти гроші з карти, допомогти їй зголосилася перехожа і вкрала велику частину грошей.

поділитись:
У Маріуполі довірливу пенсіонерку обдурили біля банкомату - фото 1

З картки жінка зняла всі гроші пенсіонерки - 1800 гривень, але на руки довірливої ​​бабусі віддала лише 800, сказала, що банкомат не справний і видав менше грошей. Коли пенсіонерка зрозуміла, що її обдурили, було вже пізно, жінка зникла.

Тоді маріупольчанка звернулася в поліцію. Правоохоронці встановили прикмети підозрюваної і швидко розшукали її. Зловмисниця 1991 року народження раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Відкрито кримінальне провадження за статтею "Шахрайство". Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

"Поліція закликає громадян бути уважними та не передавати в руки невідомих осіб банківські картки, тим більше не повідомляйте їм ПІН-код. У разі вчинення злочину, відразу звертайтеся на лінію 102 або до найближчого відділення поліції", - повідомляє прес-служба Центрального відділу поліції .