20:03, 25.02.2020

У Маріуполі другий тиждень ліквідують наслідки обвалу колектора

Багнюка, сморід, затоплені подвір'я та підвали. Ремонтним бригадам потрібно провести дезінфекцію та оновити шар землі на городах на Новоселівці.

поділитись:
У Маріуполі другий тиждень ліквідують наслідки обвалу колектора - фото 1

Подвір'я досі тхне фекаліями та вологою - скаржиться пані Людмила. Вона живе в Новоселівці, у Кленовому провулку. Його одним з перших залило нечистотами, коли 15 січня обвалився каналізаційний колектор. Господиня хвилюється, аби троянди не загинули та не смерділа домівка.

"У нас саманный двор, мы переживаем, когда начнет сохнуть. Как дом себя поведет? У нас газоны эти, цветов очень много, внучка садит, там розы все. Сейчас обработали их хлоркой, не знаю. Мы пытались смыть, как получится".

Комунальники провели дезінфекцію також біля будинку Людмили Павлівни. Жінка мешкає на вулиці Цегляній. Тепер чекає поки повністю оновлять дорогу.

"Немного во дворе, но это так несущественно. Вот как раз сейчас работы идут около двора, грохот, сейчас снимают пока, ну работы же идут", - каже жителька Новоселівки Людмила Лепій.

Господарники звітують - чистили від бруду, замінили лічильники води та відремонтували колодязі у 30-ти будинках. Зараз наводять лад на вулицях.

"По дорожному покрытию у нас запланированы работы до конца февраля, это подготовительные работы. И где-то в первой декаде марта предполагается, что будет восстанавливаться асфальт", - розповів заступник голови Центральної райадміністрації Олег Зелинський.

Також створили спеціальну комісію, яка обстежить усі каналізаційні колектори та насосні станції.

"У нас здесь проходит два коллектора, напорных 1200 и 1400 мм. Данные коллектора тоже имеют высокую степень износа. Они в рабочем состоянии, но для того, чтобы обезопасить вот эти моменты в этом году заходим в проектирование нового коллектора, чтобы в дальнейшем эти два коллектора вывести из эксплуатации", - зазначив директор ДРЖКІ Ігор Бабек.