18:48, 16 серпня

У Маріуполі капітально ремонтують дитячий садок у Лівобережному районі

Повне перезавантаження. У Маріуполі капітально ремонтують дошкільний заклад № 32. Садочок не бачив реконструкції з півстоліття, а після оновлення стане безбар’єрним.

поділитись:
У Маріуполі капітально ремонтують дитячий садок у Лівобережному районі - фото 1

Садочок - один із найстаріших у Маріуполі. Будівлю звели після Другої світової війни. Спочатку тут розташували дитячий будинок, згодом - дошкільний заклад. Відтоді капітального ремонту не було. Проте вже незабаром понад 200 вихованців повернуться до оновленого приміщення.

«Тут у нас будуть спецгрупи. Діти з порушенням рухового апарату зможуть знаходитись. З ними працюватимуть дефектолог, логопед, психолог, медична сестра», - розповідає завідувачка дитячого садочка Людмила Рудницька.

У вбиральнях встановили новенькі вмивальники. Стелі прикрасили мильними бульбашками. На вулиці замість старих гойдалок з'явилися сучасні ігрові майданчики. Всередині залишилося зібрати меблі та провести генеральне прибирання. Працюють ремонтники у дві зміни. Та й по вихідних.

Реконструкція цього садочка відбувається в межах програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Також хочуть відремонтувати ще низку дошкільних закладів, запевнив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

«Ми будемо робити капітально, з розширенням. Відповідно, аварійні зменшувати і маленькі сади чисельністю 70, 80, 90 діток. Вони повинні трансформуватися в такі великі, сучасні дитячі садки. З якісним персоналом, який тут живе цим дитячим садом і відповідно з відгуком батьків на вже сучасну інфраструктуру. У такій концепції ми будемо далі рухати і розвивати сади».

Садочок № 32 пообіцяли відкрити у День Незалежності. Ще у трьох планують закінчити роботи до кінця цього року.