19:29, 15.05.2020

У Маріуполі капітально відремонтують дитячу неврологію

Капремонт дитячої неврології триває на базі третьої міської лікарні.

поділитись:
У Маріуполі капітально відремонтують дитячу неврологію - фото 1

 

У відділенні вже завершили оновлювати приміщення. Залишилося встановити підйомник для дітей з інвалідністю.

"Підйомник вирішує дуже багато проблем. Я думаю матусі будуть дуже задоволені, діти, персонал. Неврологічні захворювання у дітей, на жаль ростуть. Тільки 900 осіб з ДЦП в Донецькій області, а p огляду на що в нашій лікарні працюють і міський, і обаластной невролог, ми приймаємо всіх дітей Донецької області. Аналогічно відділення на сьогодні в області є", - каже головна лікарка Наталя Сидоренко.

У оновленому відділенні зможуть приймати понад 100 тисяч пацієнтів з усього регіону.

"Сьогодні вже малоінвазивні операції при яких діти виздоровляють набагато швидше доступні і маріупольцям. І незабаром відкриється новий корпус хірургічно-трамотологічний, де вже буде якісний з точки зору перебування і з точки зору отримання цієї послуги і одужання наших дітей", - зазначила заступниця міського голови Ксенія Сухова.
 

Всередині установи зберегли мозаїку, нанесли яскраві малюнки, поставили раковини та душову. Незабаром - з'являться нові меблі та сучасне обладнання.

"Енцефалографом, це міографи, фізіотерапевтичне обладнання, плюс обладнання для ЛФК в залі. Для діток які будуть тут знаходиться", - кажуть фахівці.

Усього на реконтрукцію витратили 8 мільйонів гривень. Ремонтували в три етапи.

"Ця лікарня стоїть на захисті здоров'я наших дітей і відповідно ми підійшли системно і комплексно тут, в рамках цього лікарняного містечка і медицини в цілому. Тобто ми хочемо, щоб все краще з'являлося в місті Маріуполь", - акцентував міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Оновлене відділення дитячої неврології планують відкрити на День захисту дітей - 1 червня.