21:35, 29.06.2020

Негода в Маріуполі. Комунальники вийшли усувати наслідки

Найбільші проблеми через негоду в Маріуполі - в Кальміуському і Лівобережному районі.

поділитись:
Негода в Маріуполі. Комунальники вийшли усувати наслідки - фото 1

Ураган повалив дерева, затопила вулиці і дитячі майданчики, зривав дахи. У Кальміуському районі на вулиці Зозерной "потонув" автобус і легківка. У Лівобережному районі десятки підтоплених машини. У період рясного дощу змушений був зупинитися і громадський транспорт. На проспектах Нікопольському і Металургів стали тролейбуси.

У кожному районі міста відбулися аварійні відключення пов'язані з обривами повітряних ліній і з інших причин. Диспетчери РЕМ передають, що обстеження і ремонтні роботи будуть проводитися в порядку черговості на протязі доби, в першу чергу будуть виконані роботи для яких не потрібно задіяти техніку (вишку). Відключено 20 трансформаторних підстанцій в Кальміуському районі, Сартані і Правому березі. Надійшло 100 одиночних заявок.

 

На усунення наслідків негоди в місті вийшли всі комунальні служби та аварійні бригади рятувальників - 78 осіб і 12 одиниць техніки. Залучено техніку "Водоканалу" і "Тепломережі". Станом на 20:00 співробітники "Зеленбуду" прибрали 44 впавших дерева.

 

Керівництво районів спільно з представниками КСН і ОСББ обстежують райони і виявляють аварійні ситуації.