14:15, 15.04.2020

Курсанти ДЮІ допомагають пенсіонерам на карантині

Купити продукти та сплатити за комірне. Курсанти юридичного інституту допомагають пенсіонерам. Аби ті залишалися вдома, студенти ходять в магазин, аптеку та на пошту. Як скористатися їхніми послугами?

поділитись:
Курсанти ДЮІ допомагають пенсіонерам на карантині - фото 1

Задля безпеки. Аби під час карантину літні люди не виходили на вулицю, курсанти приносять їм продукти додому. Безкоштовно. Сьогодні допомагають пані Лідії. Жінка живе сама.

«Когда как получается. Если есть нечего, иду в магазин раз в неделю. Картошечка есть, морковочка есть, что еще бабушке надо», - каже пенсіонерка.

А ще можуть сходити в аптеку чи сплатити за комірне на пошті. Ігор допомагає пенсіонерам уже місяць.

«Вони трохи здивовані, тому що до них не кожний раз приходять. Вони дуже дякують, посміхаються, інколи навіть плачуть. Зараз це дуже важливо, то цей вірус - він для них найнебезпечніший», - каже курсант.

У Донецькому юридичному інституті працює штаб з надання соціальної допомоги. Звернутися сюди можна за номером 068 364 13 89.

Курсанти ДЮІ допомагають пенсіонерам на карантині - фото 13823

 

«Наші курсанти та студенти розклеять оголошення по місту Маріуполю з цим номером телефону. Тобто будь-яка літня особа, виходячи з дому, якщо є така потреба. Вона побачить цей номер і зателефонує і ми оперативно відреагуємо на цей дзвінок», - розповіла заступниця голови штабу з надання соціальної допомоги Донецького юридичного інституту Альбіна Батечко.

Під час карантину курсанти поїхали додому, але без діла не сидять. Проходять практику. Несуть службу майже по всій країні - патрулюють вулиці та допомагають літнім людям.

«Тільки по Донецькій області у нас перебувають на патрулюванні 146 курсантів. Наш особовий склад як і курсанти, і студенти, і слухачі, і працівники інституту, викладачі залучаються до такої добровільної акції, як надання соціальної допомоги», - зазначив проректор Донецького юридичного інституту Руслан Врадій.

Допомагати пенсіонерам курсанти обіцяють до кінця карантину.