У Маріуполі на пожежі врятували чоловіка

Пожежа сталася на вулиці Карпінського у приватному будинку.

 

16 січня о 12:17 до Головного управління надійшла інформація про пожежу у приватному будинку. На місці рятувальники встановили, що усередині будинку щільне задимлення та горить вогонь. Під час розвідки пожежі в кімнаті було виявлено чоловіка 1960 року народження, якого було виведено на свіже повітря та передано медичним працівникам.

Пожежу локалізували о 13:08 та ліквідували о 13:37. Причина загоряння встановлюється спеціалістами. Попередньо – необережне поводження з вогнем власником квартири, повідомили у пресслужбі рятувальників.

#новини Маріуполя #Рятувальники #Пожежа

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В трьох областях відбулося вимкнення електроенергії: атомні електростанції функціонують не в повному обсязі.
Міністерство енергетики: після масштабної агресії з боку РФ атомні електростанції все ще залишаються частково знижені в роботі.
У Кривому Розі зупинено роботу нелегальної мережі, що займалася виробництвом та продажем сигарет і алкогольних напоїв.
Теги