19:02, 24 січня

У Маріуполі негода. Вулиці засипає снігом

В Маріуполі - протягом доби майже не припинялись опади. Місцями снігу намело по коліно. Комунальники від ранку розчищають вулиці. Чи встигають робити це вчасно?

поділитись:
У Маріуполі негода. Вулиці засипає снігом - фото 1

Санки та сніговики. Деякі маріупольці радіють - прийшла справжня зима. А дехто жаліється - негода вже встигла принести із собою труднощі. Тротуари засипані, громадський транспорт ходе із запізненням.

Вранці через налипання мокрого снігу деякі незручності у роботі транспорту справді були, - розповідає начальник Маріупольського трамвайно-тролейбусного управління Віталій Донєв. Тролейбуси - відхилялися від графіка та маршрута. Згодом - шляхи розчистили.

«По трамвайному направлению на данную минуту особых проблем нет. В принципе, транспорт работает стабильно, хотя и с некоторым отклонением от графика движения», - зазначив Віталій Донєв.

Працюють комунальники зі світанку. Спочатку взялися за головні магістралі, - зазначив директор профільного департаменту Ігор Бабек. І додав: під’їзні шляхи до міста - відкриті.

«Все предприятия коммунальные продолжают работать в усиленном режиме. На дорогах на сегодняшний день у нас задействовано 28 единиц техники, тротуары - 32 единицы, более 120 человек задействовано на расчистке», - зазначив директор департаменту з питань управління підприємствами з благоустрою Ігор Бабек.

Нині надзвичайники радять жителям регіону обмежити поїздки на власному транспорті.
А рятувальники рекомендують брати із собою в дорогу гарячі напої та теплі речі. Перед виходом з дому перевіряти зарядку на мобільному. Найближчими днями на Донбасі буде і далі хурделити.