18:55, 01 березня

У Маріуполі невідомий чоловік чіплявся до дитини

У мікрорайоні "Східний" невідомий переслідував малолітнього. Спочатку чоловік намагався заговорити з дитиною в автобусі. Коли хлопчик вибіг з транспорту - вирушив слідом та намагався затягнути малого у безлюдне місце.

поділитись:
У Маріуполі невідомий чоловік чіплявся до дитини - фото 1

Надзвичайна подія сталася на вулиці Олімпійській, біля ринку серед біла дня. В автобус 25а забіг школяр, за ним зачинилися двері. За декілька секунд в них постукав чоловік і також зайшов у салон, згадує той день кондукторка пані Аліна.

«Я дочекалася поки вони віддишаться, пішла продавати квитки іншим пасажирам. А потім повернулася і запитала у хлопчика, що у нього за проїзд. Він мовчав. Я у чоловіка питаю: "Це ваша дитина? І що у вас за проїзд?" Він каже: "Я платити не буду. Кого хочеш, того і викликай».

Кондукторка розповідає, на наступній зупинці хлопчик вибіг, вслід за ним поспішив і невідомий. Той наздогнав малого та почав тягнути до приватного сектора. Це побачив водій, зупинив транспорт та відчинив двері.

«Один хлопець забрав хлопчика, завів в автобус, ми залишилися. Насамперед, я запитав його чи це його дитина, на що була незрозуміла відповідь, він ніс незв'язану мову», - згадує водій автобуса Дмитро Кутузов.

Пан Дмитро додає: коли повернувся на водійське місце, невідомий намагався знову потрапити до салону. Та його не пустили. Пасажири завели хлопчика через передні двері. Він сів на ось це місце. Та відповів кондукторці, що прямує до площі Перемоги. На потрібний зупинці встав та вже спокійно вийшов. Через соцмережі нам вдалося знайти матір хлопчика. Жінка подавати заяву до поліції відмовилася. Після того, як ми почали власне журналістське розслідування, до пошуків невідомого приєдналася поліція.

«Перевіряється на причетність один громадянин, був направлений інформаційний запит на його роботу, чи перебував даний громадянин в час ситуації на робочому місці. Проводиться перевірка. На теперішній час це перший випадок у місті Маріуполі», - зазначив пресофіцер Центрального відділу поліції Юрій Корабльов.

Всі деталі у відео: