16:53, 02.12.2020

У Маріуполі обрали голову новоствореної районної ради. Їм став Степан Махсма

Сьогодні відбулася перша сесія маріупольської районної ради. Новообрані депутати склали присягу та обрали голову об'єднаної територіальної громади.

поділитись:
У Маріуполі обрали голову новоствореної районної ради. Їм став Степан Махсма - фото 1

До маріупольської районної ради увійшло 54 депутати з трьох різних партій. З них 26 із "Блока Вадима Бойченка", 23 з "ОПЗЖ" та 5 - "Слуги народу". Новообрані депутати урочисто присягнули сумлінно виконувати свої обов'язки.

Головою ж маріупольської районної ради обрали колишнього першого секретаря міськради - Степана Махсму. 49 депутатів проголосували за, 2 - проти. Очільника нового органа влади привітав мер міста.

«Він ріс, як менеджер. Але він ріс точно так же, як людина, якій не байдужа його громада. Це професіонал з великої літери, це лідер, за яким не можна йти, а потрібно йти, це лідер, на якого треба рівнятися. Я пишаюся, що сьогодні район ми віддали в надійні руки Степана Григоровича. Я з цим його вітаю», - сказав Вадим Бойченко.

Привітати депутатів та голову Маріупольської ОТГ приїхали й народні депутати України

«Хочу побажати, щоб Господь Вам завжди давав сили і мудрість управляти районом і робити так, щоб через 5 років у мешканців Маріупольського району не було сумнівів, кого обирати», - сказав народний депутат України Вадим Новинський.

Новообраний голова Маріупольської ОТГ наголосив - розпочати працю районної ради планує зі співробітництва з іншими громадами.

«Сьогодні Маріуполь стане, в принципі, він і був центром тяжіння для медичних, адміністративних та інших послуг. Ми повинні побудувати роботу таким чином, щоб субрегіональний рівень розвивався однаково. Щоб кожна громада друг у друга переймала досвід. Щоб все розвивалися синхронно», - сказав голова маріупольської районної ради Степан Махсма.

Наступна сесія Маріупольської районної ради відбудеться рівно за тиждень.