19:10, 25 вересня

У Маріуполі перевірили на безпеку найбільшу виборчу дільницю

Наявність вогнегасників, постачання води, швидке знеструмлення будівлі та евакуаційні виходи. Сьогодні ДСНСники перевірили найбільшу виборчу дільницю у Маріуполі. Вона розташована у палаці культури "Український дім".

поділитись:
У Маріуполі перевірили на безпеку найбільшу виборчу дільницю - фото 1

Палац культури "Український дім". За місяць він перетвориться на виборчу дільницю. В закладі твердять: виконали всі вимоги надзвичайників - на випадок пожежі. А ще: подбали про те, аби під час голосування в приміщенні не було натовпу.

«І у нас виборці будуть заходити через основні двері. А після проведення голосування. Там у нас двоє дверей відкриваються, і вони на різні сторони будуть розходитися. Чи готові засоби пожежогасіння, працюють сигналізації, знають співробітники, як діяти. Є плани евакуації», - розповідає заступник директора палацу культури "Український дім" Григорій Соломка.

Та рятувальники проводять перевірку. Роздивляються пожежний кран.

«Рукав цілий, але його необхідно перекатувати. І оснастити пожежним стволом».

У разі загоряння треба буде якнайшвидше знеструмити будівлю. Для членів дільниць провели інструктаж. Вчили, як користатися вогнегасником. Пожежники сюди ще повернуться - на додаткову перевірку. Бо виявили порушення. А саме меблі в холі - на шляху до еваковиходу.

«Працівники ДСНС будуть приділяти насамперед шляхам евакуації вільного доступу до них. Для того, щоб було можна у разі надзвичайної ситуації покинути приміщення», - розповів начальник відділу ГУ ДСНС України в Донецькій області Едуард Лаврінов.

Лише в Маріуполі вже перевірили 92 виборчі дільниці. Загалом їх - 113.