19:10, 14 вересня

У Маріуполі після капремонту запрацював центр реабілітації для дітей з інвалідністю

Оновлена будівля, сучасне обладнання та нові послуги. Центр для дітей з інвалідністю працює у Лівобережному районі. Хто може туди звернутися? І які фахівці працюють у закладі?

поділитись:
У Маріуполі після капремонту запрацював центр реабілітації для дітей з інвалідністю - фото 1

 

Заняття в оновленому центрі почалися з першого вересня. Тепер на реабілітацію можуть потрапити діти до 18 років. Ще одна нова послуга - раннє втручання. Працюють із дітьми як у центрі, так і вдома.
Вартість реконструкції - майже 45 мільйонів гривень. Один такий центр обслуговує два райони Маріуполя.

«Ми знайшли рішення, як вбудувати сюди ліфти, тому що дітки бувають різні, бувають складні, відповідно, щоб це було максимально комфортно, як батькам, так і персоналу, так і самим діткам, ми це все зробили. Також ми придбали автомобіль, для таких особливих дітей, він тут стоїть у дворі, при необхідності ми використовуємо», - демонструє віцепрем'єр-міністру України Олексію Резнікову оновлений центр міський голова Вадим Бойченко.
У Маріуполі після капремонту запрацював центр реабілітації для дітей з інвалідністю - фото 45468

 

«Дійсно зроблено не тільки якісно, а головне з душею. Це відчувається. Приємно вразило і те, що деякі рішення, які тут є, вони народилися саме безпосередньо в головах, і намальовані. Цьому центру бути і моє єдине побажання, щоб в центрі міста теж запрацював», - сказав Олексій Резніков.

І такі плани є,- наголосив міський голова Маріуполя. У місті з'явиться ще один такий центр. Він обслуговуватиме Центральний та Приморський райони.