17:57, 25 вересня

У Маріуполі планують оновити ринки

Сьогодні представники міськради, USAID та директори трьох продовольчих ринків Маріуполя підписали Меморандум щодо реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги Агентства США з розвитку "Економічна підтримка Східної України".

поділитись:
У Маріуполі планують оновити ринки - фото 1

Якісна фермерська продукція, зручні умови обслуговування та нові робочі місця. Це головна мета проєкту.

«Проєкт USAID надаватиме консультаційну та інженерну підтримку та розглядатиме потенційні спільні інвестиції щодо оновлення ринку у наступному році. Ми почнемо з допомоги власникам ринку та міській адміністрації для вивчення уподобань споживачів Маріуполя, щоб визначити оптимальні покращення, необхідні для продовольчих ринків. Мета буде полягати в тому, щоб створити найкращі умови для міських покупців. Щоб вони могли купувати продукцію місцевого виробництва», - зазначив заступник директора проєкту USAID Тімоті Медіган.
У Маріуполі планують оновити ринки - фото 27367

 

«Така співпраця має призвести до того, що на території трьох ринків виникнуть інфраструктурні об'єкти, де наші фермери, приватні домогосподарства можуть реалізовувати якісну продукцію безпосередньо нашим споживачам. Перший - це ринок "Новий", Який в Лівобережному районі знаходиться. Це ринок "Юмов", 17-й ринок так званий. І це ринок "Славутич", Який знаходиться в районі АС-2», - розповів заступник міського голови Сергій Орлов.