11:40, 14 квітня

У Маріуполі планують побудувати найсучасніший медичний центр в Україні

За експертизою і вивченням передового досвіду маріупольська делегація на чолі з міським головою Вадимом Бойченко відвідала з робочим візитом муніципальні і приватні лікарні Туреччини.

поділитись:
У Маріуполі планують побудувати найсучасніший медичний центр в Україні - фото 1

Медицина високого рівня, комфортні лікарні європейського формату, оснащення палат ультрасучасним устаткуванням - таким може стати майбутній медичний центр Маріуполя. За словами мера міста Вадима Бойченко, мета - створити в Маріуполі найсучасніший медичний центр в Україні з урахуванням всіх інноваційних рішень.

За останні 20 років Туреччина зробила великий ривок вперед, повністю перезагрузив систему охорони здоров'я. Сьогодні їх медицина - одна з найкращих в світі, тому саме туди і відправилася наша делегація. Гості з України відвідали в Стамбулі дві приватні лікарні, одна з яких - побудована з нуля і відповідає всім сучасним стандартам, а приміщення другого - реконструйовано під лікувальний заклад. Справжнім відкриттям стала муніципальна лікарня в Анкарі. Ankara Sehir Hospital - найбільша в Європі і третя за величиною в світі.

 

Під час відвідин Туреччини маріупольська делегація вивчала три аспекти роботи, які ляжуть в основу майбутнього центру. Перший - комплексне наповнення лікарні: від оснащення відділень до обладнання. Другий - організація ефективного лікувального процесу навколо пацієнта і його комфортного перебування. Третій - визначення формату роботи лікарні: надання планового або ургентного лікування, повідомляє прес-служба міської ради.

"Для нас важливо не тільки створити сучасну лікарню, але і зв'язати її з медичним університетом. Недостатньо побудувати стіни і оснастити палати сучасним обладнанням, потрібні професійні лікарі, які працюватимуть в центрі. Таким чином, ми виховаємо плеяду фахівців високого класу. Медичний центр відкриє нові можливості в лікуванні для жителів всієї України, а також дозволить розвивати передові для регіону напрямку", - зазначив Вадим Бойченко.

Нагадаємо, що 19 березня Меморандум про наміри щодо створення сучасного медичного центру підписали Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко і науковий керівник проекту, доктор медичних наук України Борис Тодуров.