12:00, 17.04.2021

У Маріуполі побудують стерилізаційний центр для тварин

Новий стерилізаційний центр облаштовують на території підприємства "Щасливі тварини". Там відкриють дві операційні, 13 вольєрів та кімнати для персоналу. Нині будівля вже готова, залишився ремонт в приміщенні.

поділитись:
У Маріуполі побудують стерилізаційний центр для тварин - фото 1

Зараз у комунальному підприємстві "Щасливі тварини" перебувають 76 собак та близько 10 цуценят. Тільки торік тут зробили більше тисячі процедур по стерилізації. Цьогоріч планують збільшити втручання до півтори тисячі, адже з'являться відповідні умови.

«Суспільство зараз йде по шляху гуманного ставлення до тварин. Тому єдиний метод, яким можна регулювати їх чисельність, - це стерилізація. Після того, як центр буде відкритий, там буду два операційні столи встановлені, будуть приміщення для перетримки тварин, оглядовий кімната, підсобні приміщення для наших ветеринарів», - розповіла директорка КП "Щасливі тварини" Олена Швидка.

Усього буде обладнано 13 вольєрів та кімнати для персоналу. Вартість проєкту понад 2 мільйони гривень. Кошти виділили з обласного бюджету. У стерилізаційному центрі будуть приймати не лише безпритульних собак, але й котів.