У Маріуполі позачергово обстежують усі каналізаційні колектори. Можливо, збудують новий

У Маріуполі продовжують благоустрій місця обвалу колектора. За об'єктом, який обрушився розроблять проєктно-кошторисну документацію з санації або будівництва нового колектора.

Раніше був укладений договір з Європейським інвестиційним банком про надання довгострокового кредиту на роботи з водовідведення. Зараз розглядається питання щодо будівництва колектора в районі каналізаційно-насосної станції 5 (мікрорайон Кіровський), який буде виходити на вулицю Митрополитську.

Також, на Новоселівці, де стався вихід стоків на поверхню, комунальні служби вжили заходів, які не допустили залиття житлових будинків. Стоки потрапили лише в підвали двох господарських будівель і близько 30 прибудинкових ділянок.

На сьогодні організована робота з усунення наслідків. Незабаром приступлять до збирання мулу, заміни чорнозему, очищення водопровідних колодязів та дезінфекції.

На провулках Кленовий, Шевченка, вулицях Казанцева і Цегляна підприємство виконує роботи з виїмки шлакової основи. До кінця місяця планується виконати роботи з підготовки основи під асфальтування.

#обвал колектору

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
"Укренерго" повідомляє: російські військові здійснили напад на енергетичні об'єкти в п'яти регіонах.
Великих розмірів ушкодження в декількох областях: Міністерство енергетики про результати удару з боку Росії.
Внаслідок нічних атак з боку російських військ, п'ять регіонів залишилися без електрики, повідомляє "Укренерго".
Теги