19:45, 20.08.2020

У Маріуполі презентували програму Блоку Вадима Бойченка

20 серпня відбувся Відкритий об'єднавчий Форум Блоку Вадима Бойченка. Захід об'єднав представників освіти, медицини, культури, малого та середнього бізнесу, лідерів громадської думки.

поділитись:
У Маріуполі презентували програму Блоку Вадима Бойченка - фото 1

Вадим Бойченко розповів про найбільш яскраві проекти, які в найближчому майбутньому планують реалізувати у нашому місті. Серед них, повна реконструкція пляжу Піщанка, створення Аквапарку та побудова інноваційного стадіону «Mariupol Arena». Ці масштабні ініціативи лягли в основу пріоритетів Блоку Вадима Бойченка, які обговорювалися на форумі.

"Блок Вадима Бойченко - це партія, яка об'єднує професіоналів навколо основного завдання - продовжувати розвиток Маріуполя. Це - моя команда, яка в новому місцевій раді буде приймати рішення в інтересах жителів Маріуполя", - зазначив Вадим Бойченко.

Вадим Бойченко представив команду однодумців, які готові разом продовжити «перезавантаження» Маріуполя. Серед них, Голова правління Центру МСБ Ольга Пікула. Вона підкреслила важливість проведення форуму.

У Маріуполі презентували програму Блоку Вадима Бойченка - фото 24791

 

Серед проектів, які були презентовані на Форумі – створення комунального лабораторного центру, який надасть маріупольцям змогу отримати доступні медичні аналізи за собівартостю, а для пенсіонерів та дітей вони будуть безкоштовними. Особливу увагу у сфері охорони здоров’я приділили доступності. Так, за словами Лариси Мамаєвої, головного лікаря міської лікарні №1, у кожному мікрорайоні з’явиться сучасна амбулаторія.

 

Учасники Форуму говорили про зміни, які очікують сферу освіти. Як зазначив Микола Трофименко, проректор Маріупольського державного університету, у кожному районі міста з’явиться опорна школа. Також до 2025 року усі заклади освіти будуть охоплені ремонтами.

У Маріуполі презентували програму Блоку Вадима Бойченка - фото 24811

 

Перший заступник міського голови Михайло Когут презентував пріоритети у сфері житлово-комунального господарства. Серед найбільших проектів – продовження Програми підтримки ОСББ, «Теплі кредити», реалізація міні-проектів, які допомагають кардинально оновити житловий фонд міста. В планах - модернізація вуличного освітлення, що стане не лише запорукою безпеки жителів, але й дозволить зекономити гроші громади.

 

Блок Вадима Бойченка ставить за мету перетворити Маріуполь у місто без окраїн. За словами Секретаря Маріупольської міської ради Степана Махсми, у віддалених районах і селищах жителі мають отримати якісно нові умови життя.

"Партія« Блок Вадима Бойченко"- єдина політична сила, якій дійсно важливо, як будуть жити люди в Маріуполі. У нас вже є досвід і ми знаємо, як зробити кожен район міста таким же, як і центр. Зараз не час робити кроки назад . Зараз потрібно рухатися вперед", - зазначив Вадим Бойченко.

Для забезпечення протиепідемічної безпеки в зв'язку з COVID-19 форум пройшов за участю обмеженого числа делегатів.