18:20, 18 січня

У Маріуполі прибирають новорічні локації

В місті вже декілька днів розбирають ялинки та вивозять фотозони. Сьогодні підрядники працювали в парку імені Гурова. На днях черга дійде до зеленої красуні на Театральній площі.

поділитись:
У Маріуполі прибирають новорічні локації - фото 1


У Маріуполі святкові майданчики прибирають з понеділка.

 

В парку "Веселка" ялинку вже розібрали. Сьогодні підрядники працювали в парку Гурова. Спочатку взялися за невеликі конструкції. Потім перейшли до зеленої красуні. Прикраси вивозитимуть до райадміністрації. Іграшки цілі, ілюмінація працює. Для Кальміуського району свята пройшли без втрат.

«Никакого у нас расхищения, боя игрушек, ничего такого не было. Никто на елку не залазил, никто ветки не срывал, то есть, я считаю, что общество у нас, в общем, стало более цивилизованное», - каже заступник голови Кальміуської райадміністрації Павло Лінник.

А ось ялинка на Театральній площі цього сезону наробила багато галасу. Нагадаємо, в день відкриття зламалися конструкції. Дерево впало. А відпочивальники намагалися забрати іграшки та переносились святкові атрибути з місць. Усі прикраси скерують на ревізію та запакують до наступного Нового року.

«Все, что приобреталось и стояло на территории города, в наших парках, - это все наша собственность. Соответственно, после проведения демонтажных работ все уезжает к нам на склад», - зазначає директорка ККП "M.EHUB" Марія Сльота.

Там спеціалісти ремонтуватимуть зламані іграшки та гірлянду. Також сьогодні відкрили рух транспорту на проспекті Миру, від проспекту Металургів до Театральної площі. А головну ялинку вже готують до відпустки. Повністю закрити всі новорічні локації планують до кінця тижня.