19:46, 18.05.2020

У Маріуполі продовжують капітально ремонтувати лікарняне містечко у центрі

На ремонт дорослої та дитячої амбулаторій у третьому центрі первинної медико-санітарної допомоги витратять понад 50 мільйонів гривень.

поділитись:
У Маріуполі продовжують капітально ремонтувати лікарняне містечко у центрі - фото 1

 

Гроші на оновлення дорослої та дитячої амбулаторій виділили з міського бюджету. Зараз у будівлі, де розміститься дитяча амбулаторія триває капітальний ремонт.

«Переробили повністю всередині все, навіть перезалили підлогу, була підлога на лагах. Новий фасад буде у цієї будівлі», - розповідає підрядник Олексій Дятлов.

Фахівці стверджують – у відділенні зможуть обслуговувати 12 тисяч дітей. Загальна вартість об'єкта - майже 23 мільйони гривень.

«Посилення конструкцій, тому що будівля руйнувалася. Повністю в арматурний пояс беремо цю будівлю і ремонт покрівлі капітальний. Так само будуть замінені всі мережі. Тобто повністю будівля буде відповідати всім вимогам по термомодернізаціїи», - зазначає перший заступник міського голови Михайло Когут.

Ремонтують і сусідню амбулаторію. Для дорослих.

«Ми на перші два поверхи максимально спускаємо наші амбулаторії, Організовуємо прийом жителів. Ставимо новий ліфт для зручності і робимо якісні кабінети для прийому наших пацієнтів. Так само у нас тут якась частина діагностики буде знаходитися, тому що корпус великий. І частина вузьких фахівців для зручності Центрального району», - розповіла заступниця міського голови Ксенія Сухова.

Зараз тут замінюють електромережі, кладуть плитку, шпаклюють стіни. Також закупили обладнання, отримують нові меблі.

«Створити умови для наших лікарів, дуже важливо створити умови для простого жителя, щоб він розумів, що медицина, вона змінюється в кращу сторону. Змінюються лікарі, відповідно стають більш професійними, вузьконаправленим. Дають якісну медичну допомогу в сучасних умовах», - каже міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Медзаклад планують відкрити вже у вересні. Загальна вартість реконструкції амбулаторії майже 28 мільйонів гривень.

У Маріуполі продовжують капітально ремонтувати лікарняне містечко у центрі - фото 17305