18:25, 30 квітня

У Маріуполі пройшла сесія районної ради

Сьогодні про вакцинування говорили й на засіданні районної ради. На цю тему депутати спілкувалися з лікарями більше години. Яких  висновків дійшли?

поділитись:
У Маріуполі пройшла сесія районної ради - фото 1

Сесія районної ради стартувала вчасно, присутні були 47 депутатів. Та першому слово надали директору поліклініки №2 Євгену Матвєєву. Він наголосив, аби знизити захворювання на Covid-19, вакцинація вкрай важлива.

«Наразі ми вакцинуємо у 13 пунктах. Вже вакциновано біля 2700 маріупольців. Вакцина безпечна, тому ті побічні реакції, які можуть спостерігатись після вакцинації, вони прописані в інструкції та вони очікувані. Це може бути і підвищення температури, це може бути і біль в місці ін'єкції, це може бути і загальна слабкість», - зазначив лікар.

У більшості депутатів одразу виникли питання. Цікавилися якістю ін’єкції та її сертифікацією, а ще ефективністю імунізації. Розмова тривала більше години. На думку Олександра Лазаренка, головного лікаря третього центру, вакцина створює колективний імунітет та посилює здатність організму боротися з хворобою. Закликав зробити щеплення і голова районної ради Степан Махсма.

Далі депутати розглянули 14 питань. Зокрема, проголосували за декілька програм: соціальну підтримку населення та організацію природно-заповідного фонду. У новій редакції затвердили бюджет. Усі ці питання депутати підтримали одностайно.