13:05, 17 жовтня

У Маріуполі пройшов чемпіонат зі скелелазіння

Вертикальною стіною - до вершини. Чемпіонат Маріуполя зі скелелазіння зібрав понад 70 спортсменів з кількох міст України. Найбільш чіпких визначали за олімпійським зразком. Окрім того, на учасників чекав спільний суперник - погода.

поділитись:
У Маріуполі пройшов чемпіонат зі скелелазіння - фото 1


Наймолодшим - 6, а найстаршому - понад 60. Окрім місцевих, Чемпіонат Маріуполя зі скелелазіння відвідали команди з Краматорська, Курахового, Добропілля та Харкова.

Спортсмени мали пройти три стенди. Молодша категорія почала турнір з дисципліни "болдеринг". Цю трасу учасники проходять без мотузок і страхувальних систем. На підкорення вершини кожен мав чотири хвилини.
Найзапекліша боротьба - на олімпійській трасі "Швидкість".

Крім команди "Маріупольські білки", на цій трасі тренується і двократний чемпіон світу зі скелелазіння Даниїл Болдирев. У майбутньому ініціатори змагань хочуть покращити умови для дітей та дорослих.

«Подалися на участь в Громадський бюджет на гранти, бюджет участі. І сподіваємося, що нас місто підтримає. І ми добудуємо тут повноцінну стінку "Труднощі". І можна буде проводити ще більше, ще глобального змагання», - зазначив організатор змагань Максим Долгих.

Організатори додають, цей чемпіонат завершує літній сезон. Тож нові турніри Маріуполь прийматиме вже наступного року.