18:05, 12 серпня

У Маріуполі провели масштабний ярмарок вакансій

Обираємо майбутнє разом! Сьогодні, у Міжнародний день  молоді, в Маріуполі провели ярмарок вакансій. Розповідали про престижність професій, стабільні зарплати та соцпакети.

поділитись:
У Маріуполі провели масштабний ярмарок вакансій - фото 1

Ярмарку вакансій у Маріуполі влаштували на двох локаціях: у Палаці культури "Іскра" та у Центрі розвитку стартапів 1991. Затребувані робітничі спеціальності представили підприємства Групи Метінвест.

Центр кар'єри Метінвест представив виробничі професії. Молодь дізналася про відкриті вакансії. А фахівці за потреби - консультували шукачів: щодо умов роботи та стажування.

У міському центрі зайнятості кажуть: головний плюс подібних ярмарок, те, що з майбутнім роботодавцем можна поспілкуватися віч на віч.

Аби підлітки після школи обирали для себе робітничі спеціальності - Група Метінвест підписала меморандум з п'ятьма коледжами. Студенти отримуватимуть стипендії від компанії. На першому курсі - щомісячно 700 гривень. А згодом - і до 1200.

"Затребувані вакансії для фахівців: слюсаря-ремонтники, вогнетривники широкого профілю, оператори пилогазоуловлюючих установок. Крім цього є вакансії для фахівців, які хочуть навчиться нової професії з нуля. Це токаря, верстатники широкого профілю, слюсаря-ремонтники і вогнетривники", - розповіла старша спеціалістка з пошуку та підбору персоналу Центру кар'єри Метінвест Марія Данілова.


Більше подробиць про програми для студентів та молоді, а також про вакансії можна дізнатися у Центрі кар'єри Метінвест за адресою: проспект Металургів, 68. Телефон: 0 800 606 000.