15:35, 10 вересня

У Маріуполі стартує нова програма навчання за спеціальністю слюсар-ремонтник

Затребувана та високооплачувана робота! За допомогою Центру кар'єри Метінвест у Маріуполі стартує нова програма навчання за спеціальністю слюсар-ремонтник. Чому ця професія ніколи не втратить свою актуальність?

поділитись:
У Маріуполі стартує нова програма навчання за спеціальністю слюсар-ремонтник - фото 1

Слюсарем-ремонтником на "Метінвест-Промсервісі" 22-річний Дмитро працює вже чотири роки. Ділиться, завжди прагне розвивати свої професійні навички, тому часто бере участь у різних конкурсах та демонструє робітничу вправність.

Дмитро додає, професіонали своєї справи затребувані на підприємстві Групи Метінвест. Їм надають соціальні гарантії, можливість кар'єрного зростання та гідну зарплатню. Зокрема, слюсар-ремонтник отримує близько 20 тисяч гривень.

Метінвест підтримує й студентів, які тільки-но обирають шлях в житті, та тих, хто шукає стабільну роботу, але не має необхідної кваліфікації. З нововведень - образотворча програма за спеціальністю "Слюсар-ремонтник".

Нині Центр кар'єри Метінвест спільно із Центром зайнятості набирають групу учнів. Теоретичні знання вони отримуватимуть у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту, а практичні - на виробничому майданчику "Метінвест-Промсервісу".

Навчання триватиме чотири місяці. Після закінчення безкоштовного навчання кожен студент гарантовано отримає роботу на підприємствах Групи Метінвест.