18:28, 27 квітня

У Маріуполі реалізують масштабну стипендіальну програму для студентів

Додаткові виплати та гарантоване працевлаштування. Група Метінвест підписала тристоронній меморандум з п'ятьма коледжами та училищами.

поділитись:
У Маріуполі реалізують масштабну стипендіальну програму для студентів - фото 1

Представники Групи Метінвест та Центру кар'єри Метінвест підписують меморандум про співпрацю з керівниками міських училищ та коледжів.
Нині - кваліфіковані спеціалісти з середньою та професійною технічною освітою, у попиті, наголошують фахівці.

«Основним завданням бізнесу, основною метою бізнесу зараз створити мотиваційні програми для стимуляції молодих фахівців, для молоді, для випускників шкіл, щоб наші хлопці не покидали рідного міста і надходили в середні навчальні заклади для отримання робітничих професій», - каже регіональна менеджерка Центру кар'єри метінвест Яніна Войцеховська.

Так, завдяки програмі студенти училищ та коледжів отримуватимуть фінансову підтримку, якісну освіту та гарантоване працевлаштування, запевняють спеціалісти. Додають, так молодь зможе реалізувати себе та підтримати розвиток рідного міста.

«Стипендія в розмірі від 700 до 1200 грн. І треба ще постаратися, щоб отримати більш високу стипендію на старших курсах. А після закінчення ласкаво просимо до нас, ми готові прийняти всіх до нас на роботу, ми готові запропонувати конкурентну заробітну плату», - зазначив директор з персоналу Маріупольського ремонтно-механічного заводу Сергій Якименко.

Серед партнерів 5 маріупольських технікумів: вище металургійне професійне училище, центр професійно-технічної освіти, професійний ліцей автотранспорту, машинобудівний ліцей та політехнічних коледж ПДТУ.

Усього отримуватимуть стипендію від Групи Метінвест 1125 студентів 1-4 курсів. За високу успішність їм обіцяють можливість працевлаштування, а згодом кар'єрний ріст. Стартуватиме програма цьогоріч з першого вересня.