15:00, 22 квітня

У Маріуполі реконструюють три насосні станції

Члени виконкому затвердили інвестиційний проєкт з модернізації водопровідно-каналізаційної системи міста, про це йдеться на сайті міської ради.

поділитись:
У Маріуполі реконструюють три насосні станції - фото 1

У межах проєкту планують реконструювати ключові каналізаційні насосні станції: 1А, 5А, 9А і станцію біологічної очистки. Крім того, хочуть відновити напірний колектор довжиною 2,9 км.

Це ключові насосні станції, які перекачують стоки починаючи з Лівого берега і закінчуючи станцією біологічної очистки, яка очищає 100% усіх стоків. Вона побудована в 1973 році і потребує модернізації, - зазначив начальник КП «Маріупольводоканал» Володимир Антоненко.

Фінансується проєкт Європейським інвестиційним банком. Його вартість - 27, 4 млн євро. Кредит видається терміном на 30 років. При цьому пільговий період триватиме 8 років.

Сьогодні система водопостачання та водовідведення міста вимагає значної модернізації. Цей проєкт один з ключових кроків на цьому шляху. Він дозволить не тільки оновити каналізаційну систему, а й привести до істотної економії для бюджету. Так, очікується знизити споживання електроенергії до 35%, - підкреслив перший заступник міського голови Михайло Когут.

Завершити весь комплекс робіт планується в 2024 році.