18:40, 04 серпня

У Маріуполі стартувала спільна акція районної ради та військових "Сила турботи"

Від ремонту крана до ліквідації буревію. Аби налагодити взаємодію між переселенцями та українськими захисниками, у Маріуполі стартувала акція. Сьогодні бійці 56 бригади допомогли жінці переїхати до нової оселі.

поділитись:
У Маріуполі стартувала спільна акція районної ради та військових "Сила турботи" - фото 1

Зібрані речі та пухнастий друг поруч. І у цьому гуртожитку більше нічого не тримає, розповідає переселенка Наталя. Хоче скоріше опинитися у новому житлі.

"Мені кімната сподобалася. Умови більш-менш хороші, нормальні. Краще, ніж тут".

Із березня у цій будівлі немає світла, а квадратні метри доводиться ділити з тарганами. Жінка переїхала сюди 6 років тому. Сама - з непідконтрольного Чистякового, до перейменування - Тореза. Коли чоловік помер, Наталя залишилася сама. Відтоді допомагає сусідка - пані Олена.

Сьогодні помічників у Наталі побільшало. Виносять та розбирають меблі військові. Вони у межах акції "Сила турботи" допомагають тим, хто найбільше цього потребує.

"Надають допомогу нашій переселенка Наталії Ковальової в її переїзді на нове місце проживання. Яке завдяки міській владі вона отримує зараз. Військові Не тільки захищають, вони і піклуються про благополуччя. У житті, в долі. У мирному житті наших людей", - зазначив депутат Маріупольської районної ради Володимир Могильний.

Тепер Наталя та її пес Білий житимуть в іншому районі - у гуртожитку зі зручностями. Також тут нещодавно закінчили ремонт у кімнаті.