20:07, 12.05.2020

У Маріуполі стартував проєкт «Охайне місто» - відкрито близько 400 вакансій

На комунальних підприємствах Маріуполя з’явилося близько 400 нових робочих місць. Де пропонують працювати містянам та яку обіцяють зарплату?

поділитись:
У Маріуполі стартував проєкт «Охайне місто» - відкрито близько 400 вакансій - фото 1

 

Віталій Великородов працював слюсарем. Та під час карантину його звільнили. Півроку чоловік був безробітним. Допоки в центрі зайнятості не дізнався про проєкт "Охайне місто". Зараз він працює дорожнім робітником у «Маріупольавтодорі».

«Вибір був різний і Зеленбуд, і Маріупольавтодор, але я захотів чомусь сюди. Пройшли інструктаж, отримали форму и отримали фарбу, пензлі. Люди їдуть, сигналять, махають руками, їм подобається», - каже чоловік.

Сьогодні - перший робочий день на новому місці.

«Планується прийняти 20 осіб, сьогодні працює 8 Людина, яка проінструктовані, забезпечені безпосередньо формою, яка підкреслює програму "Охайне місто". І необхідним інструментом для виконання фарбувальних робіт. По зарплаті - люди, які виробляють вищевказані роботи, на руки отримуватимуть близько 8 з лишком тисяч гривень», - розповів начальник дільниці ККП "Маріупольавтодор" Дмитро Субботін.

У "Маріупольавтодорі" вже працевлаштовані близько 40 містян. Проте підприємству потрібні ще люди.

«90 плиточників, це те, які будуть займатися мощення плитки, відновлення тротуарів наших і пам'ятних місць. 20 осіб на дорожні роботи. І дві бригади - 21 чоловік з майстром на відновлення асфальтового покриття», - зазначає заступник директора ККП "Маріупольавтодор" Альберт Соколов.

За проєктом "Охайне місто" співробітників також набирають "Зеленбуд", "Трамвайно-тролейбусне управління" та "Комбінат комунальних підприємств" .

«Ці всі плани вони, власне кажучи, розраховувалися таким чином, щоб люди були забезпечені роботою з травня по жовтень. Природно, що люди, які захочуть залишитися, які проявлять себе, вони, в принципі, напевно, можуть залишитися на комунальні підприємства», - розповідає начальниця управління планування та розвитку персоналу міськради Вікторія Захарченко.

Середня зарплатня - від 4,5 до 11 тисяч гривень.