19:31, 15.10.2020

У Маріуполі триває капремонт Лівобережного центру соцреабілітації дітей

У центрі буде лікувальна фізкультура, каністерапія, масаж і заняття за методикою раннього втручання. Зараз там створюють не тільки комфортні умови, але й впроваджують нові послуги.

поділитись:
У Маріуполі триває капремонт Лівобережного центру соцреабілітації дітей - фото 1

 

Перший капітальний ремонт за півстоліття. В Лівобережному центрі реабілітації дітей з інвалідністю підрядники працюють щодня. Вже замінили дах та інженерні мережі. Нині займаються стяжкою і утепленням стін. До занять готують і кімнати. Після реконструкції у центрі планують проводити лікувальну фізкультуру, масажі, уроки з логопедами та каністерапію. Впроваджують і нову послугу - раннього втручання. Фахівці зможуть обстежувати наймолодших відвідувачів. Також тут відкриють музичний зал і арт-студію.

"Це настрій дитини. Це рольові ігри, ляльковий театр. Дитина приміряє на себе різні ролі. Ці діти, які у нас, їх потрібно усьому навчить. Якщо дитина хапає все на льоту, то тут потрібно допомогти і батькам, і дорослим", - розповідає директорка Лівобережного районного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Наталя Єрмішина.

Зараз у центрі проходять реабілітацію 120 дітей. Після ремонту наповнюваність збільшать вдвічі.

"Це буде ще і можливість денного перебування. Тобто діти будуть перебувати тут довше, що дасть можливість більше і ширше проводить реабілітація з даною групою дітей", - наголосила заступниця міського голови Ксенія Сухова.

Окрім ремонту приміщень, тут планують зайнятися і термомодернізацією.

"Заходить в ремонт системи опалення з встановленням ІТП, Який дозволить нам повністю термомодернізіровать даний об'єкт", - зазначив перший заступник міського голови Михайло Когут.

Також після реконструкції сюди за реабілітацією зможуть звертатися не тільки дошкільнята, але й діти до 18 років. Центр матиме всі можливості, аби соціалізувати вихованця, наголосив міський голова.

"Працювали з батьками, тобто, відповідно, фахівці розуміють, що потрібно, батьки говорили, що б вони хотіли бачити, і ось тут така,в хорошому сенсі, кооперація дітей, муніципалітету, батьків, професійних людей, які знають і розуміють, що потрібно зробити", - наголосив Вадим Бойченко.

Ремонт планують завершити у травні наступного року.