15:25, 02.06.2021

У Маріуполі учасники АТО та ООС зможуть отримати грошову допомогу

Учасники Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил зможуть отримати одноразову матеріальну допомоги до Дня Незалежності України, повідомляють у міськраді.

поділитись:
У Маріуполі учасники АТО та ООС зможуть отримати грошову допомогу - фото 1

Кошти виділяються з міського бюджету у межах цільової програми «Маріуполь з турботою про Вас». Розмір допомоги у 2021 році - 2000 гривень. Період подання документів: з 1 червня по 6 серпня.

Хто має право на отримання одноразової матеріальної допомоги до Дня Незалежності України: особи, місце проживання яких зареєстроване на території Маріупольської міської територіальної громади та/або які мають статус внутрішньо переміщених осіб, фактичне місце проживання яких на території Маріупольської міської територіальної громади становить не менше 6 місяців, які перебувають на обліку в департаменті соціального захисту населення міської ради в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків, наступних категорій:

- демобілізовані/ звільнені з військової служби/ звільнені зі служби в органах внутрішніх справ особи з інвалідністю внаслідок участі в АТО та/або ООС;
- демобілізовані/ звільнені з військової служби/ звільнені зі служби в органах внутрішніх справ учасники бойових дій АТО та/або ООС;
- учасники війни з числа учасників АТО та/або ООС (тільки військові капелани),
- учасники Революції Гідності;
- члени родин загиблих учасників Революції Гідності.

Перелік потрібних документів для подачі заяви можна знайти на сайті міської ради.