12:45, 04.06.2021

Жителька Маріуполя не може вийти з будинку, бо в ньому немає пандусу

Аби вийти з дому, наймає вантажників. На нашу "гарячу" лінію звернулася маріупольчанка, яка два роки тому втратила ногу і тепер пересувається на візку. Але будинок, в якому вона мешкає, необладнаний ані підйомником, ані пандусом.

поділитись:
Жителька Маріуполя не може вийти з будинку, бо в ньому немає пандусу - фото 1

Два роки тому через хворобу пані Тетяні ампутували кінцівку. Жінка вимушена користуватися інвалідним візком. Каже, вдома пересуватися зручно, але потрапити самостійно на вулицю - неможливо. Сходи у під'їзді та з'їзд не обладнані належним чином. Із проханням встановити підйомник і пандус чоловік Тетяни, Володимир, звернувся до голови ОСББ. Проте відповіді подружжя й досі не отримало.

А от у муніципалітеті відреагували. Пояснюють, заявку на облаштування майданчиків для маломобільних маріупольців обробляє спеціальна комісія. Фахівці готують проєкт та узгоджують будівництво з мешканцями. Проханням пані Тетяни теж займаються. Уже завтра спеціалісти мають оглянути дім, аби спланувати подальші роботи. Окрім цього, для містян, які не можуть самостійно пересуватися містом, працює соціальне таксі.
Викликати спецавтівку можна за номером контакт-центру 15-55.