18:12, 27 серпня

У палаці культури "Молодіжний" сьогодні працювала мобільна бригада медиків

Сьогодні там імунізували від коронавірусу 30 співробітників культури.

поділитись:
У палаці культури "Молодіжний" сьогодні працювала мобільна бригада  медиків - фото 1

Раніше вакцинацію колективами підтримали вчителі, співробітники комунальних підприємств та муніципалітету. Зараз в Маріуполі знаходиться понад 18 тисячі доз вакцин проти COVID-19. Всі вони схвалені ВООЗ. Всього зроблено більше 52 тисяч щеплень.

Всі бажаючі можуть вакцинуватися від COVID-19 у зручний для себе час. Для цього необхідно прийти в один з Центрів масової вакцинації.

Вони працюють:

  1. на базі СК «Іллічівець» - щодня з 9:00 до 15:00;
  2. «ПортСіті» - щодня з 15:00 до 19:00;
  3. «Мультицентр» - з понеділка по суботу з 9:00 до 14:00.

 

При собі обов'язково треба мати паспорт, ІПН та телефон. Також фахівці нагадують - аби змогли внести дані до медичної бази, у вас має бути укладена декларація з сімейним лікарем. Загалом у Маріуполі вакцинують чотирма сироватками - AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer та Moderna. Усі вони пройшли три етапи клінічних досліджень та ліцензовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

«Те, що називають побічною дією вакцини, це трішки неправильно, тому що це поствакцинальна реакція, вона розвивається після кожної вакцини. Тобто, це каже про те, що ваш імунітет відповідає на цю вакцину. Може підійматись температура, ми наших пацієнтів попереджуємо, про те, що сьогодні ввечері , будь ласка, поміряйте температуру. Якщо є, то можете приймати парацетамол, ібупрофен, будь-який НПВЗ. Збивати температуру можна», - розповів лікар-терапевт Роман Попович.