18:56, 30 березня

У Маріуполі запустили новий комунальний маршрут

Новий маршрут №24 - з'єднає АС-2 та вулицю Київську. Курсувати ним будуть електробуси.

поділитись:
У Маріуполі запустили новий комунальний маршрут - фото 1

15 машин курсуватимуть між АС-2 та мікрорайоном Східний.

У Маріуполі запустили новий комунальний маршрут - фото 37745

 

«Проходить по основним точкам. Якщо рухатися з Лівого берега, це перш за все - Східний мікрорайон, Морський бульвар, комбінат «Азовсталь», великі робочі місця. Площа Кіровська, тут і автовокзал, і точка велика пересадки, яка пов'язує три райони - Кальміуський, Лівобережний і Центральний. Центральний ринок, ЦНАП і звичайно ж АС2», - зазначив директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Ці тролейбуси зможуть заряджати акумулятор під час руху. Тобто такий транспорт їздитиме навіть під час знеструмлення - до 20 кілометрів.

На електробусах встановлено датчик пасажиропотоку. Завдяки йому можна буде аналізувати популярність і необхідність маршруту.

«Ми створюємо транспортну послугу в місті Маріуполь, забираючи на себе 80% пасажиропотоку. Тобто, це послуга для населення. Друге дуже важливе - це створення якісного робочого місця для наших мешканців. Тому що ось це підприємство з потенціалом до 2 тисяч робочих місць дає фундамент, основу ринку праці», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

На лінії працюватимуть 15 машин. А у годину "пік" 24-й тролейбус має ходити кожні 15 хвилин.