18:10, 17 вересня

У Маріуполі з'явилася нова коробчаста розмітка. Як поводитися водіям?

За смуги не заїжджати, інакше - штраф. Вперше у Маріуполі нанесли жовту коробчасту розмітку. Так на перехресті вулиць Купріна та Митрополитської планують зменшити кількість ДТП.

поділитись:
У Маріуполі з'явилася нова коробчаста розмітка. Як поводитися водіям? - фото 1

Центральний район. З початку року на перетині вулиць Купріна та Митрополитської сталося 10 дорожньо-транспортних пригод. Автівки врізалися щомісяця. Аварії фіксували й з постраждалими. Аби врегулювати рух, влітку тут встановили знак, який забороняв з Купріна виїжджати на перехрестя. Можна було - повертати праворуч. Водії цього правила не дотримувались. Тому його прибрали.

У міськраді вирішили нанести коробчасту розмітку. Вона визначає межі перехрестя. За таку зупинку водій може отримати штраф - 510 гривень, кажуть правоохоронці.

Поки дають час звикнути до нових смуг на дорозі. Проте згодом порушників притягуватимуть до відповідальності.

"Не за порушення дорожньої розмітки, а за порушення зупинки та стоянки на перехресті. Тобто у випадку скупчення транспорту або створення затору на даному перехресті, водій не має права виїжджати на цю дорожню розмітку", - наголосив начальник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Донецькій області Олексій Лемешкін.

Також у профільному департаменті вже розробляють документи на встановлення світлофора. Планують це зробити влітку наступного року.

"Поєднаний світлофорний об'єкт, який буде працювати на одному контролері і утримувати рух по, скажімо так, трьом вулицям: Купріна Велика, Купріна Мала і Митрополитська. Подібний світлофорний об'єкт ми встановили на вулиці Купріна і Троїцької. Він уже показав свою ефективність", - розповів директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Окрім цього, фахівці закликають водіїв стежити за швидкісним режимом та безпечною дистанцією. Бо недотримання саме цих правил найчастіше призводять до аварій.